امروزه به دلیل استقبال بالای مردم از خرید اینترنتی، کسب‌وکار این فروشگاه‌ها رونق زیادی داشته است. فروشگاه‌ها و کسب‌وکارهای اینترنتی برای ارسال مرسوله خود روش‌های مختلفی را دارند. بهترین روش برای توزیع کالای فروشگاه‌های اینترنتی ،استفاده از خدمات ارسال پستی می‌باشد.

برای ارسال مرسوله توسط شرکت پست، این فروشگاه‌ها  باید حتماً در سایت ثبت‌نام کنید و به پنل پست دسترسی داشته باشید. به دلیل استقبال فروشگاه‌ها از این روش ارسال ، شرکت‌های بسیاری به وجود آمده اند که به‌عنوان شرکت‌های واسط پستی درزمینهٔ ارائه پنل پستی فعالیت می‌کنند.

پنل پستی چیست ؟

زمانی که شما یک شرکت واسط پستی را برای ارسال کالاهای خود انتخاب می‌کنید باید با این شرکت‌ها قرارداد ببندید. یکی از لازمه‌های کار و قرارداد با این شرکت‌های پستی، استفاده از پنل پستی است.

درواقع پنل پستی پل ارتباطی بین شرکت پستی با  فروشگاه اینترنتی برای ارسال کالا است. این پنل با توجه به اینکه شرکت پستی دولتی و غیردولتی است متفاوت می‌باشد.

یعنی پنل پست با پنل شرکت‌های واسط پستی می‌توانند متفاوت باشد و دارای مزایای و معایبی باشند.

پنل پستی به  فروشگاه‌ها و افراد این امکان را می‌دهد که تمام سفارش‌های خود را پیگیری کرده و گزارشات جامعی از سفارشات ثبت شده‌ی خود در اختیار داشته باشند.

پنل پستی منم پست

شرکت واسط پستی منم پست  سابقه درخشانی  در زمینه ارسال محصولات فروشگاه های اینترنتی بزرگ و کوچک دارد. یکی از مزیت های شرکت منم پست، پنل پستی خوانا ، خوب و رایگان میباشد.

ثبت نام در پنل پست منم پست به راحتی و بدون نیاز به هزینه است. در واقع شما برای ثبت نام در این پنل پستی هیچ هزنیه اولیه ای پرداخت نخواهید کرد.

پنل پستی ما این امکان را به مشتریان خود میدهد تا کالایشان را به سراسر ایران ارسال کنند. یکی  از المان های  پنل پستی  منم پست، هزینه بسته بندی است. هزینه بسته بندی کالا در شرکت منم پست رایگان میباشد و هیچ هزینه ای برای مشتریان دربر نخواهد داشت.

شما می توانید  از طریق پنل کاربردی منم پست هزینه‌های ارسال را به روز شده مشاهده نمایید. اما قبل از شروع ثبت نام در پنا پست ما بیاید مزیت های پنل منم پست را مشاهده کنیم.

مزیت پنل پستی  منم پست

مهم ترین مزیت استفاده از پنل پستی شرکت منم پست، سهولت در روند ارسال مرسوله و صرفه جویی در زمان است. شما در این سامانه می توانید تنها با  زدن یک دکمه  به ما اعلام کنید که بسته ای برای ارسال دارید. مامور پستی ما  ظرف کمترین زمان ممکن برای جمع آوری کالا و تحویل آن به مشتری  به نزد شما مراجعه خواهد کرد.

قابلیت تعریف دسترسی های مختلف دیگر مزیت های پنل پست ما است. به صورتی که شما بتوانید برای هر یک از کارمندان خود دسترسی های مختلف ایجاد کرده. در این نوع دسترسی هیچ فردی نمی تواند به اطلاعات خصوصی و مالی کسب و کار شما راه پیدا کند.

مزیت های دیگر منم پست در زیر نام برده شده است که می توانید مشاهده کنید:

  • مدیریت سریع ثبت سفارش

در پنل پست ما می توانید به راحتی سفارشات خود را ثبت و آنها را به صورت دسته بندی شده در کنترل پنل بررسی کنید و در همان لحظه تغییر وضعیت دهید.

  • مدیریت مالی api

شما می توانید به وسیله مدیریت مالی api تمام حساب و کتاب های مالی و آمار فروشتان را در کنترل پنل مشاهده کنید.

  • گذارشگیری دقیق

در پنل منم پست می توانید تمام داده های آماری مربوط به ثبت سفارشات و فروش کالاهایتان را در وضعیت های مختلف و بازه های زمانی مشخص مشاهده کنید.

  • سامانه پیامکی

با خدمات پستی پست‌رسان میتوانید از طریق سیستم‌های مختلف حمل و نقل، کالاهای خود را به سراسر کشور به صورت پرداخت در محل ارسال نمایید.

ساخت پنل پستی در منم پست چگونه است ؟

در پنل پستی شرکت منم پست تلاش شده است که  تا تمام نیازهای شما به عنوان فروشنده در آن برطرف شود. برای ساخت پنل پستی تنها کافی است که وارد سایت منم پست شده.

 در پایین صفحه سمت راست یک فرم درخواست پنل مشاهده خواهید کرد. در این فرم باید مشخصات و شماره تماس خود را وارد کرده. پس از ثبت نام پیامی با عنوان ” درخواست شما با موفقیت ثبت شد . همکاران ما در نزدیک زمان با شما در ارتباط خواهند بود .” مشاهده خواهید کرد.

پس از ثبت نام در پنل همکاران ما در بخش پشتیبانی با شما در تماس خواهند بود و در تکمیل فرآینده ثبت پنل شما را راهنمایی خواهند کرد.

 فروشگاه هایی که می خواهند از خدمات پستی ما بهره مند شده می‌توانند در ساعات مشخص با شماره تماس‌های شرکت تماس حاصل نمایند و راهنمایی‌های لازم را دریافت کنند. خددمات رسانی در هر روز هفته و در هر ساعت شبانه روز بخش مهم وجه تمایز ما نسبت یه دیگر شرکت ها است.

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *